Futsal Oz Logo

The best way to play indoor soccer

Register Now
Junior Nationals image 5
Junior Nationals image 4

Fixtures released for 2017 Junior Futsal Oz Nationals

The fixtures for the 2017 Junior Futsal Oz Nationals are available now to view.

Every group game and finals fixture is listed, including the court number/name and time.

Under 8s and Under 10s will play all of their Friday to Monday games from the Brunswick Stadium, while their finals will be played at Thomastown on Tuesday January 10.

Every game for Under 12s, 14s, 16s and 21s will be held at the four-court Thomastown Stadium.

See below tab for the complete fixture of your age group, or check out FutsalOz.com.au’s ‘Fixture, Ladders, Results’ section for more.

Under 8s

Friday January 6, Brunswick Stadium

Time Stadium Court Home Team Away Team
8:00 AM Brunswick Court 2 Mt Evelyn Soccer de Brazil
8:00 AM Brunswick Court 1 Brunswick Blood Thomastown FC
8:40 AM Brunswick Court 1 7 Stars Futbol Fitzroy Tigers
8:40 AM Brunswick Court 2 Adelaide Lions FC Barca Juniors
9:20 AM Brunswick Court 2 Mt Evelyn Brunswick Bloods
9:20 AM Brunswick Court 1 Thomastown FC Soccer de Brazil
10:00 AM Brunswick Court 2 Fitzroy Tigers Barca Juniors
10:00 AM Brunswick Court 1 Adelaide Lions FC 7 Stars Futbol
10:40 AM Brunswick Court 1 Eritrea FC Fremantle FC
10:40 AM Brunswick Court 2 Brunswick Whites PM Adelaide Magic
12:00 PM Brunswick Court 1 Eritrea FC Brunswick Whites
12:00 PM Brunswick Court 2 PM Adelaide Magic Fremantle FC

Saturday January 7, Brunswick Stadium

Time Stadium Court Home Team Away Team
8:00 AM Brunswick Court 2 Brunswick Bloods Soccer de Brazil
8:00 AM Brunswick Court 1 Thomastown FC Mt Evelyn
8:40 AM Brunswick Court 1 7 Stars Futbol Barca Juniors
8:40 AM Brunswick Court 2 Fitzroy Tigers Adelaide Lions FC
9:20 AM Brunswick Court 2 Soccer de Brazil Mt Evelyn
9:20 AM Brunswick Court 1 Thomastown FC Brunswick Bloods
10:00 AM Brunswick Court 1 Fitzroy Tigers 7 Stars Futbol
10:00 AM Brunswick Court 2 Barca Juniors Adelaide Lions FC
10:40 AM Brunswick Court 2 Brunswick Bloods Mt Evelyn
10:40 AM Brunswick Court 1 Soccer de Brazil Thomastown FC
11:20 AM Brunswick Court 2 Barca Juniors Fitzroy Tigers
11:20 AM Brunswick Court 1 7 Stars Futbol Adelaide Lions FC
12:00 PM Brunswick Court 1 PM Adelaide Magic Eritrea FC
12:00 PM Brunswick Court 2 Brunswick Whites Fremantle FC

Sunday January 8, Brunswick Stadium

Time Stadium Court Home Team Away Team
8:00 AM Brunswick Court 2 Mt Evelyn Thomastown FC
8:00 AM Brunswick Court 1 Soccer de Brazil Brunswick Bloods
8:40 AM Brunswick Court 2 Adelaide Lions FC Fitzroy Tigers
8:40 AM Brunswick Court 1 Barca Juniors 7 Stars Futbol
9:20 AM Brunswick Court 2 Brunswick Whites Eritrea FC
9:20 AM Brunswick Court 1 Fremantle FC PM Adelaide Magic
10:40 AM Brunswick Court 2 Eritrea FC PM Adelaide Magic
10:40 AM Brunswick Court 1 Fremantle FC Brunswick Whites

Monday January 9, Brunswick Stadium

Time Stadium Court Game Home Team Away Team
8:40 AM Brunswick Court 1 Round of 12 - Game 1 3rd 12th
8:40 AM Brunswick Court 2 Round of 12 - Game 2 4th 11th
9:20 AM Brunswick Court 1 Round of 12 - Game 3 5th 10th
9:20 AM Brunswick Court 2 Round of 12 - Game 4 6th 9th
10:00 AM Brunswick Court 1 Round of 12 - Game 5 7th 8th
11:20 AM Brunswick Court 1 Quarter Final 1 2nd R12 Game 5 Winner
11:20 AM Brunswick Court 2 Quarter Final 2 R12 Game 1 Winner R12 Game 4 Winner
12:40 PM Brunswick Court 1 Quarter Final 3 R12 Game 2 Winner R12 Game 3 Winner

Tuesday January 10, Thomastown Stadium

Time Stadium Court Game Home Team Away Team
8:00 AM Thomastown Gatorade Semi Final 1 1st QF 3 Winner
8:00 AM Thomastown Solo Semi Final 2 QF 2 Winner QF 3 Winner
10:00 AM Thomastown Main Arena Grand Final SF 1 Winner SF 2 Winner

Under 10s

Friday January 6, Brunswick Stadium

Time Stadium Court Home Team Away Team
11:20 AM Brunswick Court 2 Red Zebras Wonderers
11:20 AM Brunswick Court 1 Soccer de Brazil Thomastown FC
12:40 PM Brunswick Court 2 Red Zebras Mt Evelyn Panthers
12:40 PM Brunswick Court 1 Wonderers Thomastown FC
2:00 PM Brunswick Court 1 Thomastown FC Red Zebras
2:00 PM Brunswick Court 2 Mt Evelyn Panthers Soccer de Brazil
2:40 PM Brunswick Court 1 Just Futsal NSW Mt Evelyn Leopards
2:40 PM Brunswick Court 2 Fitzroy Tigers Perth Aquile
3:20 PM Brunswick Court 2 Fremantle FC South United
3:20 PM Brunswick Court 1 Monbulk All Stars Pascoe Vale Lions
4:00 PM Brunswick Court 1 Perth Aquile Mt Evelyn Leopards
4:00 PM Brunswick Court 2 Fitzroy Tigers 7 Stars Futbol
4:40 PM Brunswick Court 2 South United Pascoe Vale Lions
4:40 PM Brunswick Court 1 Fremantle FC Brisbane Elitefoot Futsal
5:20 PM Brunswick Court 1 7 Stars Futbol Just Futsal NSW
5:20 PM Brunswick Court 2 Mt Evelyn Leopards Fitzroy Tigers
6:00 PM Brunswick Court 2 Pascoe Vale Lions Fremantle FC
6:00 PM Brunswick Court 1 Brisbane Elitefoot Futsal Monbulk All Stars
6:40 PM Brunswick Court 1 Mt Evelyn Leopards 7 Stars Futbol
6:40 PM Brunswick Court 2 Just Futsal NSW Perth Aquile

Saturday January 7, Brunswick Stadium

Time Stadium Court Home Team Away Team
12:40 PM Brunswick Court 2 Soccer de Brazil Wonderers
12:40 PM Brunswick Court 1 Thomastown FC Mt Evelyn Panthers
1:20 PM Brunswick Court 2 Fremantle FC 7 Stars Futbol
1:20 PM Brunswick Court 1 PM Adelaide Magic Brunswick Whites
2:00 PM Brunswick Court 1 Red Zebras Soccer de Brazil
2:00 PM Brunswick Court 2 Mt Evelyn Panthers Wonderers
3:20 PM Brunswick Court 2 Thomastown FC Soccer de Brazil
3:20 PM Brunswick Court 1 Wonderers Red Zebras
4:00 PM Brunswick Court 2 Pascoe Vale Lions Brisbane Elitefoot Futsal
4:00 PM Brunswick Court 1 Monbulk All Stars South United
4:40 PM Brunswick Court 2 7 Stars Futbol Perth Aquile
4:40 PM Brunswick Court 1 Fitzroy Tigers Just Futsal NSW
5:20 PM Brunswick Court 1 Fremantle FC Monbulk All Stars
5:20 PM Brunswick Court 2 Brisbane Elitefoot Futsal South United
6:00 PM Brunswick Court 2 Perth Aquile Fitzroy Tigers
6:00 PM Brunswick Court 1 Mt Evelyn Leopards Just Futsal NSW
6:40 PM Brunswick Court 2 South United Fremantle FC
6:40 PM Brunswick Court 1 Pascoe Vale Lions Monbulk All Stars

Sunday January 8, Brunswick Stadium

Time Stadium Court Home Team Away Team
10:00 AM Brunswick Court 2 Mt Evelyn Leopards Perth Aquile
10:00 AM Brunswick Court 1 7 Stars Futbol Fitzroy Tigers
11:20 AM Brunswick Court 2 Fitzroy Tigers Mt Evelyn Leopards
11:20 AM Brunswick Court 1 Just Futsal NSW 7 Stars Futbol
12:00 PM Brunswick Court 1 Thomastown FC Wonderers
12:00 PM Brunswick Court 2 Mt Evelyn Panthers Red Zebras
12:40 PM Brunswick Court 2 Pascoe Vale Lions South United
12:40 PM Brunswick Court 1 Brisbane Elitefoot Futsal Fremantle FC
1:20 PM Brunswick Court 1 Red Zebras Thomastown FC
1:20 PM Brunswick Court 2 Soccer de Brazil Mt Evelyn Panthers
2:00 PM Brunswick Court 1 Monbulk All Stars Brisbane Elitefoot Futsal
2:00 PM Brunswick Court 2 Fremantle FC Pascoe Vale Lions

Monday January 9, Brunswick Stadium

Time Stadium Court Home Team Away Team
10:00 AM Brunswick Court 2 Perth Aquile Just Futsal NSW
10:40 AM Brunswick Court 2 Wonderers Soccer de Brazil
10:40 AM Brunswick Court 1 Mt Evelyn Panthers Thomastown FC
12:00 PM Brunswick Court 2 Soccer de Brazil Red Zebras
12:00 PM Brunswick Court 1 Wonderers Mt Evelyn Panthers
12:40 PM Brunswick Court 2 7 Stars Futbol Mt Evelyn Leopards
1:20 PM Brunswick Court 2 South United Monbulk All Stars
1:20 AM Brunswick Court 1 Brisbane Elitefoot Futsal Pascoe Vale Lions
2:00 PM Brunswick Court 2 Just Futsal NSW Fitzroy Tigers
2:00 PM Brunswick Court 1 Perth Aquile 7 Stars Futbol
2:40 PM Brunswick Court 2 South United Brisbane Elitefoot Futsal
2:40 PM Brunswick Court 1 Monbulk All Stars Fremantle FC

Monday January 9, Brunswick Stadium

Time Stadium Court Game Home Team Away Team
4:00 PM Brunswick Court 1 Quarter Final 1 1st 8th
4:00 PM Brunswick Court 2 Quarter Final 2 2nd 7th
4:40 PM Brunswick Court 1 Quarter Final 3 3rd 6th
4:40 PM Brunswick Court 2 Quarter Final 4 4th 5th

Tuesday January 10, Thomastown Stadium

Time Stadium Court Game Home Team Away Team
9:00 AM Thomastown Gatorade Semi Final 1 QF 1 Winner QF 4 Winner
9:00 AM Thomastown Solo Semi Final 2 QF 2 Winner QF 3 Winner
11:00 AM Thomastown Main Arena Grand Final SF 1 Winner SF 2 Winner

Under 12s

Friday January 6, Thomastown Stadium

Time Stadium Court Home Team Away Team
9:20 AM Thomastown Gatorade Brunswick Bloods Thomastown FC
9:20 AM Thomastown Main Arena Monbulk Outlaws Soccer de Brazil
9:20 AM Thomastown Solo Mt Evelyn Pascoe Vale Legend
9:20 AM Thomastown NIKE Just Futsal NSW Reservoir
10:00 AM Thomastown Gatorade Cambio Cumbre Young Guns
10:00 AM Thomastown Main Arena Eritrea FC Fitzroy Tigers
10:40 AM Thomastown NIKE Reservoir Pascoe Vale Legends
10:40 AM Thomastown Solo Just Futsal NSW Gummier Bears
10:40 AM Thomastown Gatorade Thomastown FC Soccer de Brazil
10:40 AM Thomastown Main Arena Brunswick Bloods Adelaide FC
11:20 AM Thomastown Main Arena Young Guns Fitzroy Tigers
11:20 AM Thomastown Gatorade Cambio Cumbre Brisbane Elitefoot Futsal
12:00 PM Thomastown Main Arena Adelaide FC Monbulk Outlaws
12:00 PM Thomastown NIKE Gummier Bears Mt Evelyn
12:00 PM Thomastown Gatorade Soccer de Brazil Brunswick Bloods
12:00 PM Thomastown Solo Pascoe Vale Legends Just Futsal NSW
12:40 PM Thomastown Gatorade Fitzroy Tigers Cambio Cumbre
12:40 PM Thomastown Main Arena Brisbane Elitefoot Futsal Eritrea FC

Saturday January 7, Thomastown Stadium

Time Stadium Court Home Team Away Team
8:40 AM Thomastown Gatorade Monbulk Outlaws Thomastown FC
8:40 AM Thomastown Solo Mt Evelyn Reservoir
8:40 AM Thomastown NIKE Pascoe Vale Legends Gummier Bears
8:40 AM Thomastown Main Arena Soccer de Brazil Adelaide FC
9:20 AM Thomastown Main Arena Eritrea FC Young Guns
9:20 AM Thomastown Gatorade Fitzroy Tigers Brisbane Elitefoot Futsal
10:00 AM Thomastown Gatorade Adelaide FC Thomastown FC
10:00 AM Thomastown Main Arena Brunswick Bloods Monbulk Outlaws
10:00 AM Thomastown Solo Just Futsal NSW Mt Evelyn
10:00 AM Thomastown NIKE Gummier Bears Reservoir
10:40 AM Thomastown Main Arena Brisbane Elitefoot Futsal Young Guns
10:40 AM Thomastown Gatorade Cambio Cumbre Eritrea FC
11:20 AM Thomastown Main Arena Soccer de Brazil Monbulk Outlaws
11:20 AM Thomastown NIKE Pascoe Vale Legends Mt Evelyn
11:20 AM Thomastown Solo Reservoir Just Futsal NSW
11:20 AM Thomastown Gatorade Thomastown FC Brunswick Bloods
12:00 AM Thomastown Main Arena Young Guns Cambio Cumbre
12:00 AM Thomastown Gatorade Fitzroy Tigers Eritrea FC

Sunday January 8, Thomastown Stadium

Time Stadium Court Home Team Away Team
9:20 AM Thomastown Gatorade Soccer de Brazil Thomastown FC
9:20 AM Thomastown Main Arena Adelaide FC Brunswick Bloods
9:20 AM Thomastown NIKE Gummier Bears Just Futsal NSW
9:20 AM Thomastown Solo Pascoe Vale Legends Reservoir
10:00 AM Thomastown Gatorade Fitzroy Tigers Young Guns
10:00 AM Thomastown Main Arena Brisbane Elitefoot Futsal Cambio Cumbre
10:40 AM Thomastown Solo Just Futsal NSW Pascoe Vale Legends
10:40 AM Thomastown Gatorade Brunswick Bloods Soccer de Brazil
10:40 AM Thomastown Main Arena Monbulk Outlaws Adelaide FC
10:40 AM Thomastown NIKE Mt Evelyn Gummier Bears
11:20 AM Thomastown Gatorade Eritrea FC Brisbane Elitefoot Futsal
11:20 AM Thomastown Main Arena Cambio Cumbre Fitzroy Tigers
12:00 PM Thomastown Main Arena Adelaide FC Soccer de Brazil
12:00 PM Thomastown Solo Reservoir Mt Evelyn
12:00 PM Thomastown Gatorade Thomastown FC Monbulk Outlaws
12:00 PM Thomastown NIKE Gummier Bears Pascoe Vale Legends
12:40 PM Thomastown Main Arena Brisbane Elitefoot Futsal Fitzroy Tigers
12:40 PM Thomastown Gatorade Young Guns Eritrea FC

Monday January 9, Thomastown Stadium

Time Stadium Court Home Team Away Team
10:00 AM Thomastown NIKE Mt Evelyn Just Futsal NSW
10:00 AM Thomastown Solo Reservoir Gummier Bears
10:00 AM Thomastown Main Arena Thomastown FC Adelaide FC
10:00 AM Thomastown Gatorade Monbulk Outlaws Brunswick Bloods
10:40 AM Thomastown Gatorade Eritrea FC Cambio Cumbre
10:40 AM Thomastown Main Arena Young Guns Brisbane Elitefoot Futsal

Monday January 9, Thomastown Stadium

Time Stadium Court Game Home Team Away Team
12:00 PM Thomastown Gatorade Quarter Final 1 1st 8th
12:00 PM Thomastown NIKE Quarter Final 2 2nd 7th
12:00 PM Thomastown Main Arena Quarter Final 3 3rd 6th
12:00 PM Thomastown Solo Quarter Final 4 4th 5th

Tuesday January 10, Thomastown Stadium

Time Stadium Court Game Home Team Away Team
10:00 AM Thomastown Gatorade Semi Final 1 QF 1 Winner QF 4 Winner
10:00 AM Thomastown Solo Semi Final 2 QF 2 Winner QF 3 Winner
12:00 PM Thomastown Main Arena Grand Final SF 1 Winner SF 2 Winner

Under 14s

Friday January 6, Thomastown Stadium

Time Stadium Court Home Team Away Team
10:00 AM Thomastown Solo Adelaide FC Wonderers
10:00 AM Thomastown NIKE Just Futsal NSW Mt Evelyn Leopards
11:20 AM Thomastown NIKE Wonderers Mt Evelyn Leopards
11:20 AM Thomastown Solo Adelaide FC 7 Dee Utd
12:40 PM Thomastown Solo 7 Dee Utd Just Futsal NSW
12:40 PM Thomastown NIKE Mt Evelyn Leopards Adelaide FC
1:20 PM Thomastown NIKE Fitzroy Tigers Mt Evelyn Panthers
1:20 PM Thomastown Main Arena Fawkner North Coast NSW
1:20 PM Thomastown Gatorade Bye Power - Full
1:20 PM Thomastown Solo Brunswick Bloods Soccer de Brazil
2:40 PM Thomastown Solo Soccer de Brazil Fawkner
2:40 PM Thomastown NIKE Power - Full Fitzroy Tigers
2:40 PM Thomastown Gatorade Bye Brunswick Bloods
2:40 PM Thomastown Main Arena North Coast NSW Mt Evelyn Panthers

Saturday January 7, Thomastown Stadium

Time Stadium Court Home Team Away Team
9:20 AM Thomastown NIKE Just Futsal NSW Wonderers
9:20 AM Thomastown Solo Mt Evelyn Leopards 7 Dee Utd
10:40 AM Thomastown Solo Adelaide FC Just Futsal NSW
10:40 AM Thomastown NIKE 7 Dee Utd Wonderers
12:00 PM Thomastown NIKE Mt Evelyn Leopards Just Futsal NSW
12:00 PM Thomastown Solo Wonderers Adelaide FC
12:40 PM Thomastown Gatorade Fitzroy Tigers Bye
12:40 PM Thomastown Solo North Coast NSW Power - Full
12:40 PM Thomastown NIKE Mt Evelyn Panthers Soccer de Brazil
12:40 PM Thomastown Main Arena Brunswick Bloods Fawkner
2:00 PM Thomastown Gatorade Bye North Coast NSW
2:00 PM Thomastown Solo Soccer de Brazil Power - Full
2:00 PM Thomastown NIKE Fitzroy Tigers Brunswick Bloods
2:00 PM Thomastown Main Arena Fawkner Mt Evelyn Panthers

Sunday January 8, Thomastown Stadium

Time Stadium Court Home Team Away Team
10:00 AM Thomastown NIKE Mt Evelyn Leopards Wonderers
10:00 AM Thomastown Solo 7 Dee Utd Adelaide FC
11:20 AM Thomastown NIKE Just Futsal NSW 7 Dee Utd
11:20 AM Thomastown Solo Adelaide FC Mt Evelyn Leopards
12:40 PM Thomastown NIKE Wonderers Just Futsal NSW
12:40 PM Thomastown Solo 7 Dee Utd Mt Evelyn Leopards
1:20 PM Thomastown Main Arena Brunswick Bloods Mt Evelyn Panthers
1:20 PM Thomastown Gatorade Soccer de Brazil Bye
1:20 PM Thomastown Solo Power - Full Fawkner
1:20 PM Thomastown NIKE North Coast NSW Fitzroy Tigers
2:40 PM Thomastown NIKE North Coast NSW Brunswick Bloods
2:40 PM Thomastown Gatorade Fitzroy Tigers Soccer de Brazil
2:40 PM Thomastown Solo Mt Evelyn Panthers Power - Full
2:40 PM Thomastown Main Arena Fawkner Bye

Monday January 9, Thomastown Stadium

Time Stadium Court Home Team Away Team
10:40 AM Thomastown NIKE Just Futsal NSW Adelaide FC
10:40 AM Thomastown Solo Wonderers 7 Dee Utd
11:20 AM Thomastown Gatorade Bye Mt Evelyn Panthers
11:20 AM Thomastown Solo Soccer de Brazil North Coast NSW
11:20 AM Thomastown NIKE Brunswick Bloods Power - Full
11:20 AM Thomastown Main Arena Fawkner Fitzroy Tigers

Monday January 9, Thomastown Stadium

Time Stadium Court Game Home Team Away Team
3:20 PM Thomastown Gatorade Quarter Final 1 Group A 1st Group B 4th
3:20 PM Thomastown Main Arena Quarter Final 2 Group A 2nd Group B 3rd
3:20 PM Thomastown Nike Quarter Final 3 Group A 3rd Group B 2nd
3:20 PM Thomastown Solo Quarter Final 4 Group A 4th Group B 1st

Tuesday January 10, Thomastown Stadium

Time Stadium Court Game Home Team Away Team
11:00 AM Thomastown Gatorade Semi Final 1 QF 1 Winner QF 3 Winner
11:00 AM Thomastown Solo Semi Final 2 QF 2 Winner QF 4 Winner
1:00 PM Thomastown Main Arena Grand Final SF 1 Winner SF 2 Winner

Under 16s

Friday January 6, Thomastown Stadium

Time Stadium Court Home Team Away Team
4:00 PM Thomastown NIKE Cambio Cumbre Red Devils
4:00 PM Thomastown Gatorade Hampton Street FC Just Futsal NSW
4:00 PM Thomastown Main Arena Freelance Futsal Ashburton FC
5:20 PM Thomastown Main Arena Red Devils Hampton Street FC
5:20 PM Thomastown NIKE Cambio Cumbre Adelaide Lions
5:20 PM Thomastown Gatorade Ashburton FC Just Futsal NSW

Saturday January 7, Thomastown Stadium

Time Stadium Court Home Team Away Team
3:20 PM Thomastown NIKE Adelaide Lions Freelance Futsal
3:20 PM Thomastown Main Arena Hampton Street FC Cambio Cumbre
3:20 PM Thomastown Gatorade Ashburton FC Red Devils
4:40 PM Thomastown Gatorade Hampton Street FC Adelaide Lions
4:40 PM Thomastown Main Arena Freelance Futsal Just Futsal NSW
4:40 PM Thomastown NIKE Cambio Cumbre Ashburton FC

Sunday January 8, Thomastown Stadium

Time Stadium Court Home Team Away Team
4:00 PM Thomastown NIKE Red Devils Freelance Futsal
4:00 PM Thomastown Main Arena Ashburton FC Hampton Street FC
4:00 PM Thomastown Gatorade Adelaide Lions Just Futsal NSW
5:20 PM Thomastown Gatorade Just Futsal NSW Red Devils
5:20 PM Thomastown Main Arena Freelance Futsal Cambio Cumbre
5:20 PM Thomastown NIKE Ashburton FC Adelaide Lions

Monday January 9, Thomastown Stadium

Time Stadium Court Home Team Away Team
12:40 PM Thomastown Gatorade Freelance Futsal Hampton Street FC
12:40 PM Thomastown Main Arena Adelaide Lions Red Devils
12:40 PM Thomastown NIKE Cambio Cumbre Just Futsal NSW

Monday January 9, Thomastown Stadium

Time Stadium Court Game Home Team Away Team
2:00 PM Thomastown Gatorade Quarter Final 1 2nd 7th
2:00 PM Thomastown Main Arena Quarter Final 1 3rd 6th
2:00 PM Thomastown NIKE Quarter Final 1 4th 5th

Tuesday January 10, Thomastown Stadium

Time Stadium Court Game Home Team Away Team
12:00 PM Thomastown Gatorade Semi Final 1 1st QF 3 Winner
12:00 PM Thomastown Solo Semi Final 2 QF 1 Winner QF 2 Winner
2:00 PM Thomastown Main Arena Grand Final SF 1 Winner SF 2 Winner

Under 21s

Friday January 6, Thomastown Stadium

Time Stadium Court Home Team Away Team
3:20 PM Thomastown Main Arena CF Brunswick Hume FC
3:20 PM Thomastown Gatorade Adelaide Fusion FC Monbulk FC
3:20 PM Thomastown NIKE Fitzroy FC Freelance Futsal
4:40 PM Thomastown Main Arena CF Brunswick Adelaide Fusion FC
4:40 PM Thomastown Gatorade Monbulk FC Fitzroy FC
4:40 PM Thomastown NIKE Hume FC Freelance Futsal
6:00 PM Thomastown Main Arena Hume FC Monbulk FC
6:00 PM Thomastown Gatorade Adelaide Fusion FC Fitzroy FC
6:00 PM Thomastown NIKE Freelance Futsal CF Brunswick

Saturday January 7, Thomastown Stadium

Time Stadium Court Home Team Away Team
2:40 PM Thomastown Main Arena CF Brunswick Monbulk FC
2:40 PM Thomastown Gatorade Fitzroy FC Hume FC
2:40 PM Thomastown NIKE Freelance Futsal Adelaide Fusion FC
4:00 PM Thomastown Main Arena Monbulk FC Freelance Futsal
4:00 PM Thomastown Gatorade Adelaide Fusion FC Hume FC
4:00 PM Thomastown NIKE CF Brunswick Fitzroy FC
5:20 PM Thomastown Main Arena Monbulk FC Adelaide Fusion FC
5:20 PM Thomastown Gatorade Hume FC CF Brunswick
5:20 PM Thomastown NIKE Freelance Futsal Fitzroy FC

Sunday January 8, Thomastown Stadium

Time Stadium Court Home Team Away Team
3:20 PM Thomastown Main Arena Adelaide Fusion FC CF Brunswick
3:20 PM Thomastown Gatorade Fitzroy FC Monbulk FC
3:20 PM Thomastown NIKE Freelance Futsal Hume FC
4:40 PM Thomastown Main Arena Fitzroy FC Adelaide Fusion FC
4:40 PM Thomastown Gatorade CF Brunswick Freelance Futsal
4:40 PM Thomastown NIKE Monbulk FC Hume FC

Monday January 9, Thomastown Stadium

Time Stadium Court Home Team Away Team
1:20 PM Thomastown Main Arena Hume FC Fitzroy FC
1:20 PM Thomastown Gatorade Monbulk FC CF Brunswick
1:20 PM Thomastown NIKE Adelaide Fusion FC Freelance Futsal
2:40 PM Thomastown Main Arena Hume FC Adelaide Fusion FC
2:40 PM Thomastown Gatorade Fitzroy FC CF Brunswick
2:40 PM Thomastown NIKE Freelance Futsal Monbulk FC

Tuesday January 10, Thomastown Stadium

Time Stadium Court Game Home Team Away Team
1:00 PM Thomastown Gatorade Semi Final 1 1st 4th
1:00 PM Thomastown Solo Semi Final 2 2nd 3rd
3:00 PM Thomastown Main Arena Grand Final SF 1 Winner SF 2 Winner